KONST / Litografier / Färglitografi 8102148
nr 810 2148
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 150/250, signerad, motivets mått: 26x20
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:51:08
1.000 kr
900 kr